Series-103

Series-101

 

-Acil Şarj İstasyonlarımızda 15 şarj çıkış ucu bulunur, 14 çıkışı ile cep telefonu şarjı yapılarbilir, Her model cep telefonunu şarj eder. 1 adet batarya şarj ünitesi bulunur. Butun uçlar ve çıkışlar cihaz tanıma sistemine sahiptir.

-Uçlarda, batarya şarj ünitesinde veya bir kablo arızası veya uç arızası olduğunda cihazımız telefon tanıma sistemi ile çalıştığı için müşterinin parasını geri iade eder, yani parayı kabul etmez.

-Acil Şarj İstasyonu üzerinde güçlendirilmiş florasan led bulunup her yerde fark edilmesini sağlar.

-Acil Şarj İstasyonuna atılan madeni para veya jeton sayısı yazılım sayesinde kaydedilir, sıfırlanabilir( sıfırlanmayan sayaçta mevcuttur), şarj süresi ayarlanabilir, kaç adet madeni para veya jetonla çalışacaksa 5 adete kadar ayarlanabilir.

-Acil Şarj İstasyonuna bir telefon vb. takıldığında cihazın takılı olduğu uç çıkışında bir ışık yanar(kırmızı), jeton atıldığında şarj süresi boyunca yeşil yanar. Şarj süresi tamamlanınca ışıklar söner.diğer takılan cihazlarla bir karışıklık ve problem yaşanmaz.

-Acil Şarj İstasyonu üzerindeki 16*2 display ekran sayesinde Türkçe ve İngilizce yönlendirmeler bulunur ayrıca menü ayarı buradan yapılır.

-Acil Şarj İstasyonu sesli uyarılarla müşteriyi yönlendirir.

-Acil Şarj İstasyonu şoklama sistemi ile çalışmaz ve bataryaya yada cihaza zarar vermez.

-Arıza durumunda Acil Şarj İstasyonu kendini otomatik olarak dener ve arızalı olan şarj ucunu devre dışı bırakır, diğer uçlar faaliyetini sürdürür.

-Uçlarımız 1. sınıf kalitede olup kısa zamanda deforme olmaz, cihaz üzerindeki ışıklar sayesinde müşterilerin ilgi odağını toplar.

-Elektrik tüketimi çok az seviyede olup aylık 7 ile 10 TL arası tüketim yapar.Kısa devre korumaları mevcut olup elektrik dalgalanmalarına karşı güvenlidir.

-Acil Şarj İstasyonu tamemen Türkiye imalatı olup 2 yıl garantilidir.